Yalnızca müşterilerimize yakın olarak ve ihtiyaçlarını dinleyerek hayatlarını kolaylaştırabiliriz. Bu nedenle, teknolojiyi tüketicilere yakınlaştırarak, şirket ile ihtiyaçları arasında sıfır mesafe oluşturarak, onların beklentilerini karşılayan ürünler tasarlayarak yararlı yenilikler yaratmak istiyoruz.

Only by being close to our customers and by listening to their needs we can make their lives easier. That’s why we want to create useful innovation by putting technology near to consumers, establishing zero distance between the company and their needs designing products which meet their expectations.

Haier Vision
Hayvanları koruma poletikalarımız

Hayvanlar önceliğimiz olduğundan dolayı hayvan hakları gözetilmeyen projelere katılmıyoruz ve hayvan haklarını ihlal eden kurumlar ile çalışmıyoruz.

kadınları koruma poletikalarımız

Kadınlar önceliğimiz olduğundan dolayı Kadın hakları gözetilmeyen projelere katılmıyoruz ve Kadın haklarını ihlal eden kurumlar ile çalışmıyoruz.

doğanı koruma poletikalarımız

Doğa önceliğimiz olduğundan dolayı Doğa temizliği gözetilmeyen projelere katılmıyoruz ve Doğanı Kirleten kurumlar ile çalışmıyoruz.

sağlıklı yaşam poletikalarımız

Sağlıklı Yaşam  önceliğimiz olduğundan dolayı Sağlıklı Yaşam gözetilmeyen projelere katılmıyoruz ve Sağlıklı Yaşama önem vermeyen kurumlar ile çalışmıyoruz.